Jsem Mořská Panna...

H2o v časopise a překlad

20. září 2009 v 19:10 | angie123 |  Ostatní

Překlad toho článku:

Čekání je u konce! Třetí série je tady! Miliony fanoušků po celém světě brzy skočí do Měsíčního jezírka se svými oblíbenými mořskými pannami. Tentokrát s novou mořskou pannou, novým chlapcem, velkolepými speciálními účinky, mnoho skvělé popové
hudby, a temnější dobrodružství, které čeká na dívky a jejich přátele.


Producent Jonathan M. Shiff jde všem vstříc s očekáváním svých fanoušků mořských pannen. A těch je spousta: série byly prodány ve více než 140 zemí, včetně USA, Velké Británie, Austrálie, Kanady, Německa, Francie, Itálie, Beneluxu, Skandinávie, Latinské Ameriky a Španělska.
Ve třetí sérii se očekává příchod nové mořské panny, Belly, kterou hraje populární mladá australská herečka Indiana Evans (známá ze seriálu "Home and Away "). Rikki a Cleo si myslí, že ví všechno o svých mocí - až do té doby, kdy je Rikki je unesena strašidelným vodním chapadlem. Rikki zachránily Cleo a Bella, nová dívka, která je šťastná, že se setkala s jinými mořskými pannami než je ona!
Životy dívek se rovněž změní, když se objeví nový kluk ve škole, Will (Luke Mitchell), který je dovedný ve volném potápění, kromě toho, že skvělé vypadá. Když obě dívky, Rikki a Bella, začínají rozvíjet zamilovanost k Willovi, věrnost dívek se musí podrobit zkouškou. Zane je mezitím stále neodbytný s Rikki, což vede k problému s Willem.
S pobřežím a změnami v Měsíčním jezírku hrozí stále více nebezpečí, dívky musí společně čelit mystifikační vodě. Díky použití jejich kombinované síly, Cleo, Rikki a Bella zachrání ostrov Mako a tím odvrátí katastrofické problémy, nakonec si uvědomí, jak jsou jejich jedinečné osudy býti mořské panny.
Třetí série "H2O - Stačí přidat vodu" opět nabízí ohromující podvodní ukázky, ale teď se objeví více akcí, více vizuálních efektů a více z velkolepé podvodní nádrže filmování Warner Roadshow Studios v Gold Coast v Austrálii.

Seriál se stal globálním hitem pro Jonathan M. Shiff Productions a ZDF Enterprises, výrobci a distributoři "H2O." Přinášelo to ceny prakticky od té doby, co se objevil na televizních obrazovkách: Nickelodeon Kids Choice Awards, ATOM Award nominace, Logie Award, AFI nominace.. Také se prodává obrovská škála výrobků.
Pokud jde o hvězdy "H2O", jsou zaneprázdněni získáváním filmových zkušeností, stejně jako Cariba Heine, která bude brzy vidět ve filmu produkce Stevena Spielberga "The Pacific". Včetně "H2O" přibydou nové série nejnovějšího mega hitu "Sloní princezna" - Shiff a ZDF Enterprises rozšířily své partnerské smlouvy na dalších šest let. Vítězný tým pro děti, mládež a teenagery po celém světě!

překlad: serial-h2o

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

NO ORDINARY GIRL!!!

BLOG O H2O JUST ADD WATER V8S VÍTÁ:-)