Jsem Mořská Panna...

Květen 2010

Moře

4. května 2010 v 0:00 | angie123
Moře je krásné a já se rozhodla napsat právě o tomhle tématu, protože vlastně v moři se odehrává půlka děje mého oblíbeného filmíku.

Moře je nádherné a ten kdo u něj nikdy nebyl, neuvěří jaká je to nádhera. Já jsem bohůžel ještě neměla tu poctu dostat se k moři, ale hodlám to napravit. V moři jsou mušle a rybky. Mě na moři vždycky přitahovaly ty malé pestrobarevné rybičky, které si tam plavou. Můj článek nebude kdoví jak dlouhý, protože jak už jsem řekla nikdy jsem u moře nebyla. Ale dokážu si ho představit. Když se dívám na rybník, tak si představuju že je to moře. Moře je jen trochu hlubší, má větší vlny a víc vody, plave v něm víc rybek a na pláži se povaluje víc lidí. Když někdo říká že byl u moře, v hloubi duše mu závidím, protože to musí být krása, dívat se na slunce, které zapadá do moře, a pak když zmizí, všechno usíná.  Pro zamilované páry to musí být úžasné, sedět na pláži se svým miláčkem a dívat se na západ. Ale těch nemocí co v moři může být!!! Brrrrr. Já radši zatím zůstanu u českých rybníků. Tam se vlastně také dá koukat na západ slunce. I když, kdybych si mněla vybrat jedno moře, ve kterém bych se chtěla koupat, asi by to bylo Mrtvé moře. Protože je v něm hodně soli, a to člověka nadnáší, a taky bych se nemusela bát, že mně tam něco kousne do nohy, protože tam nic neni, vždyt proto je to Mrtvé moře. Také je nejteplejší.  A kéž by tam nebyly ani komáři. To bych brala.

Tak co líbilo se vám moje téma týdne???
Jestliano tak je to dobře, a jestli ne tak neva, mně se taky nelíbí. A kdyžtak napište do komentíků, kterémoře máte rádi vy. Vyhlásím soutěž o nejoblíbenější moře.

Návštěvnosti

3. května 2010 v 19:07 | angie123 |  Návštěvnost
No takže, ted jsem tady dlouho nebyla takže musim přidat návštěvnosti a ještě něco, protože poslední dobou sem ke mně chodí hodně lidí, a tak nechci, aby to i těch pár lidí přeslao bavit.  A asi ještě něco změnim, abych měla lepší blog.

Návštěvnost:
12.4. 2010 - 18.4. 2010

Pondeli: 4
Utery: 5
Streda: 1
Ctvrtek: 1
Patek: 5
Sobota: 8
Nedele: 1

Celkem: 25
Super, tolik lidí ke mně snad ještě nikdy nepřišlo.

19.4. 2010 - 25.4. 2010

Pondeli: 1
Utery: 3
Streda: 3
Ctvrtek: 2
Patek: 4
Sobota: 2
Nedele: 4

Celkem: 19
Taky skvělý, ale předtim to bylo lepší.

26.4. 2010 - 2.5. 2010

Pondeli: 1
Utery: 2
Streda: 4
Ctvrtek: 3
Patek: 3
Sobota: 3
Nedele: 5

Celkem: 21
No nejvíc mně potěšila ta neděle.

Všem kdo ke mně přišel moc děkuji.
Tady obrázek Juice Baru, ve kterém Emma pracuje.

NO ORDINARY GIRL!!!

BLOG O H2O JUST ADD WATER V8S VÍTÁ:-)