Jsem Mořská Panna...

Moře

4. května 2010 v 0:00 | angie123
Moře je krásné a já se rozhodla napsat právě o tomhle tématu, protože vlastně v moři se odehrává půlka děje mého oblíbeného filmíku.

Moře je nádherné a ten kdo u něj nikdy nebyl, neuvěří jaká je to nádhera. Já jsem bohůžel ještě neměla tu poctu dostat se k moři, ale hodlám to napravit. V moři jsou mušle a rybky. Mě na moři vždycky přitahovaly ty malé pestrobarevné rybičky, které si tam plavou. Můj článek nebude kdoví jak dlouhý, protože jak už jsem řekla nikdy jsem u moře nebyla. Ale dokážu si ho představit. Když se dívám na rybník, tak si představuju že je to moře. Moře je jen trochu hlubší, má větší vlny a víc vody, plave v něm víc rybek a na pláži se povaluje víc lidí. Když někdo říká že byl u moře, v hloubi duše mu závidím, protože to musí být krása, dívat se na slunce, které zapadá do moře, a pak když zmizí, všechno usíná.  Pro zamilované páry to musí být úžasné, sedět na pláži se svým miláčkem a dívat se na západ. Ale těch nemocí co v moři může být!!! Brrrrr. Já radši zatím zůstanu u českých rybníků. Tam se vlastně také dá koukat na západ slunce. I když, kdybych si mněla vybrat jedno moře, ve kterém bych se chtěla koupat, asi by to bylo Mrtvé moře. Protože je v něm hodně soli, a to člověka nadnáší, a taky bych se nemusela bát, že mně tam něco kousne do nohy, protože tam nic neni, vždyt proto je to Mrtvé moře. Také je nejteplejší.  A kéž by tam nebyly ani komáři. To bych brala.

Tak co líbilo se vám moje téma týdne???
Jestliano tak je to dobře, a jestli ne tak neva, mně se taky nelíbí. A kdyžtak napište do komentíků, kterémoře máte rádi vy. Vyhlásím soutěž o nejoblíbenější moře.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Líbí se vám můj blog?

Je krásný 37.3% (19)
Docela hezkej 25.5% (13)
Trochu 5.9% (3)
Hmm... 11.8% (6)
Fůj!!!!!! 5.9% (3)
Hnus!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 13.7% (7)

Komentáře

1 cleinka ) tvoje kamoska h. cleinka ) tvoje kamoska h. | 20. srpna 2010 v 14:13 | Reagovat

ahoj to bylo pekny :-)

2 Angie123 Angie123 | Web | 21. srpna 2010 v 18:22 | Reagovat

[1]: Moc díky kámoško. A proč nenapíšeš jaké moře se ti líbí? Jo dneska mám narozeniny blogu. Už je mu rok!!!! :-)  :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

NO ORDINARY GIRL!!!

BLOG O H2O JUST ADD WATER V8S VÍTÁ:-)