Jsem Mořská Panna...

Listopad 2010

Změny

23. listopadu 2010 v 18:59 | Angie |  Deníček
Tak jsem trochu změnila blog. Pozadí a barvu písma (spousta lidí si stěžovala, že to nemůže přečíst:-(), a taky záhlaví a tak. Takže doufám, že ted se vám to líbí, aspoň trochu. Kdyžtak mi to napište do komentů:-)

Můj diplomek

23. listopadu 2010 v 18:28 | Angie123 |  Diplomky
Tak jsem dotala moc krásný diplomek od mého milovaného Sbéčka Jess15. Moc díky:-)
Je strašně krásný:-)

Škola

23. listopadu 2010 v 10:46 | Angie123 |  Deníček
Takže, tenhle článek píšu ze školy, protože všichni z mé třídy šli psát dějepisnou olympiádu. Jen já a moje kámošk né. A tak jsme se přidali ke klukům o rok starším. Holky z jejich třídy šli také psát. No a tak jsme přemluvili učitelku, aby jsme šli na počítače. A tak tady ted sedim, kluci poslouchají nějaký přisprostlý verze písniček a já píšu. Tak ahojky vaše Angie123

H2O JUST ADD WATER!

Přátelé

15. listopadu 2010 v 20:11 | Angie123
Temá týdne je přátele, a tak bych chtěla napsat pár slov:-)
Přátelé, jsou podle mně skupinka lidí (stačí klidně i dva, aby to mohli být přátelé) a ti přátelé si pomáhají a takové věci. Ne že by se například pomlouvali, uráželi, prozrazovali cizí tajemství a takové. Přátelé jsou celek, který drží při sobě a měl by při sobě držet jak v dobrém, tak ve zlém. Myslím, že o přátelství jde v životě nejvíc, protože každý touží někam patřit a mít někoho, komu se může svěřit i s těmi nejtajnějšími věcmi. Někdo, o kom ví, že se na něj může spolehnout. Přátelství je jako spousta lidí, kteří drží jednu záchranou sít´. A když jeden člověk sít´ pustí (zradí kamaráda, přestane se s ním bavit a tak) celá záchranná sit´ se zničí. Vlastně je to jako když je někdo pro někoho jako záchranný člun na vodě. Dokud ho drží, je všechno v pořádku, ale jakmile ho pustí, ten člověk se může utopit. S tímhle bych chtěla světu říct, aby nepodráželi svým přátelům nohy. Každý se někdy potřebuje vyplakat nejlepšímu příteli na rameni:-)

                      Vaše Angie123

NO ORDINARY GIRL!!!

BLOG O H2O JUST ADD WATER V8S VÍTÁ:-)